Jabra Engage 50 - повністю цифрова гарнітура для контакт-центру, що підвищує якість обслуговування і задоволеність клієнтів. У чаші навушників Jabra Engage 50 розташований потужний процесорний чіп, який забезпечує розширені функції, включаючи такий інструмент, як аналіз дзвінків.

Унікальна 3-мікрофонна система з інтелектуальним шумопоглинання усуває фоновий шум і звуки дихання, забезпечуючи чисте звучання мови. Стерео звук і надширокосмугові зв'язок забезпечують чудову якість зв'язку і високий рівень захисту слуху операторів.

Гарнітури серії Jabra Engage 50 працюють «прямо з коробки» з усіма веб-клієнтами для софтфонів і платформами контактних центрів - від Microsoft, Cisco і Avaya до Genesys Cloud.

Різнокольорові індикатори стану на обох навушниках гарантують, що відволікаючі фактори будуть зведені до мінімуму. Світлодіодні індикатори не тільки виконують функції індикатора зайнятості, а можуть бути налаштовані відповідно до індивідуальних потреб. Пасивне шумозаглушення підвищує концентрацію уваги операторів.

Engage 50 використовує програмне забезпечення Jabra Xpress, Jabra Direct і Jabra SDK для інтелектуального шумозаглушення. Завдяки інтерактивному електронному посібнику з налаштування мікрофону для користувачів і великої аналітиці дзвінків для бізнесу, Engage 50 сприяє підвищенню якості телефонних розмов.

Пристрій Jabra Engage 50 оснащено технологією захисту органів слуху нового покоління Safetone ™ 2.0. У неї входить технологія PeakStop ™ 105 dB, яка прибирає різке підвищення звуку на ще більш низькому рівні, ніж звичайна технологія Jabra PeakStop; інтелектуальний захист від акустичних ударів, що усуває потенційно небезпечні звуки; і IntelliTone ™ 2.0, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу протягом усього дня.

5099-610-189

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB-С
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
MS (Microsoft Teams/Skype for Business)
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння