Jabra ENGAGE 65 Stereo - це втілення технічного генія в професійних бездротових гарнітурах, що пропонують максимум можливостей.

Кращий в галузі діапазон бездротового зв'язку і щільність мережі. Діапазон бездротового зв'язку DECT 100 м. та можливість використання в 3 рази більше користувачів в одному і тому ж офісі.

Досконалий мікрофон з функцією шумозаглушення до 90%, що забезпечує кришталево чисте звучання мови.

Можливість використання гарнітури в бездротовому або дротовому режимі дозволить отримати все найкраще від обох технологій. Для роботи з дротовим підключенням використовуйте звичайний кабель micro-USB.

Просто задайте потрібну гучність на гарнітурі і сигнал кожного нового виклику буде звучати на одному рівні, забезпечуючи комфорт протягом усього дня.

Новий рівень безпеки бездротового телефонного зв'язку: запатентоване сполучення; 256-бітове шифрування AES; 128-бітна аутентифікація; рівень захисту DECT C.

Індикатор зайнятості діє як знак колегам «не турбувати».

Автономність до 13 годин в режимі розмови, а при необхідності поповнення заряду акумулятора функція швидкої зарядки збільшує його до 40% всього за 30 хвилин.

Одночасне з'єднання з п'ятьма пристроями. Гарнітура може одночасно підключатися до настільного телефону та софтфону.

База з інтуїтивно зрозумілим сенсорним екраном забезпечує зручність використання, відображає підключені пристрої, час роботи від акумулятора і елементи управління викликами.

За допомогою розташованих на гарнітурі інтуїтивно зрозумілих елементів управління користувач може без проблем приймати і завершувати дзвінки, відключати звук і регулювати гучність.

Гарнітура Jabra Engage оснащена високорівневою захистом органів слуху, що необхідно для активних користувачів. У неї входить технологія PeakStop, яка усуває потенційно небезпечне підвищення звуку вище 118 dB; інтелектуальний захист від акустичних ударів, що усуває потенційно небезпечні звуки; і IntelliTone 2.0, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу 85 dB протягом усього дня.

Jabra Engage працюють «прямо з коробки» з більш ніж 10 000 настільними телефонами. Вони орієнтовані на майбутнє і сумісні з усіма веб-клієнтами для софтфонів і платформами контактних центрів - від Microsoft, Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

9553-553-111

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Бездротові
Тип роз'єму
RJ9+USB
Кількість динаміків
1
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
MS (Microsoft Teams/Skype for Business)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Так
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння