Jabra EVOLVE 65e MS створена для професійного звучання і сертифікована для використання з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Microsoft, Cisco і Zoom до Genesys Cloud, а також оптимізована для комфортного використання поза офісом.

Ця гарнітура гарантує чудову якість звуку під час прослуховування музики і прийому дзвінків; особливо ці якості проявляються, коли Ви в дорозі: Вам не заважатиме шум вітру, а зв'язок залишиться стійким. Завдяки USB Bluetooth адаптеру Ви можете підключити свій пристрій до комп'ютера і смартфону одночасно.

Завдяки акумуляторній батареї, яка забезпечує 13 годин роботи без підзарядки, Ви збережете свою продуктивність на належному рівні.

За допомогою програми Jabra Sound + з легкістю можна налаштувати персональний звук так, щоб музика і дзвінки завжди відповідали навколишньому середовищу, а вбудований індикатор зайнятості підкаже колегам, що Вас не слід турбувати.

Пристрої Jabra EVOLVE EVOLVE 65e MS Stereo оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 118 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу 85 dB протягом усього дня.

6599-623-109

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Офіс
Спосіб підключения
Бездротові
Тип роз'єму
USB
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Вкладиші
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Силікон
Сертифікація
MS (Microsoft Teams/Skype for Business)
USB Bluetooth-адаптер
Так
Підключення декількох пристроїв
Так
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння