Jabra EVOLVE 75 MS Stereo - професійна бездротова Bluetooth гарнітура з активним шумозаглушенням ANC для комфортної роботи в Open Space офісі та вдома.

Широкосмуговий аудіодіапазон HD Voice з динаміками вищого класу забезпечують неперевершений кришталево чистий звук під час дзвінків і прослуховування музики. Підходить як для активної спільної роботи з колегами, так і для зосередженої роботи наодинці.

Активне шумозаглушення ANC може практично повністю виключає неприємні низькочастотні звуки, за допомогою моніторингу та протидії навколишнього шуму, а спільна робота з індикатором зайнятості, що вказує колега, що Вас не слід турбувати, значно підвищує продуктивність праці.

Підключення по Bluetooth до двох пристроїв одночасно дозволяє здійснювати дзвінки по телефону, слухати музику і вільно переміщатися в радіусі до 30 м від підключеного пристрою.

Пристрої Jabra EVOLVE EVOLVE 75e MS Stereo оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 118 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу 85 dB протягом усього дня.

Гарнітура Jabra EVOLVE 75 MS «прямо з коробки» сумісна з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Microsoft, Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

У разі, якщо гарнітура розрядилась, її легко перетворити на дротову з допомогою USB-кабелю та не відволікатись від справ.

7599-832-199

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Бездротові
Тип роз'єму
USB
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Так
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
MS (Microsoft Teams/Skype for Business)
USB Bluetooth-адаптер
Так
Підключення декількох пристроїв
Так
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння