Jabra EVOLVE 40 UC Stereo - професійна дротова гарнітура для комфортної роботи в колл-центрі, офісі і вдома.

Широкосмуговий аудіодіапазон HD Voice з динаміками вищого класу забезпечують неперевершений кришталево чистий звук під час дзвінків і прослуховування музики. Підходить як для активної спільної роботи з колегами, так і для зосередженої роботи наодинці.

Спеціальний індикатор зайнятості світиться червоним кольором, даючи оточуючим зрозуміти, що Ви розмовляєте по телефону. Він також включається вручну.

Особлива конструкції амбушюрів заблокує високочастотний шум, наприклад, голоси людей, таким чином, надаючи пасивне шумозаглушення. А шумопоглинання мікрофону до 70% дозволяє бути почутим навіть в самих шумних приміщеннях.

Два типи підключення USB-А і jack 3,5 мм дозволяють користувачам крім ПК також використовувати свої персональні пристрої, такі як смартфон або планшет.

Пристрої Jabra EVOLVE EVOLVE 40 UC Stereo оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 118 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу 85 dB протягом усього дня.

Гарнітура Jabra EVOLVE 40 UC Stereo «прямо з коробки» сумісна з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

6399-829-209

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB+3.5мм jack
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння