Jabra EVOLVE 80 MS Stereo - професійна дротова гарнітура для комфортної роботи в офісі типу Open space і вдома.

Широкосмуговий аудіодіапазон HD Voice з динаміками вищого класу забезпечують неперевершений кришталево чистий звук під час дзвінків і прослуховування музики. Підходить як для активної спільної роботи з колегами, так і для зосередженої роботи наодинці.

Активне шумозаглушення динаміків ANC практично повністю виключає неприємні низькочастотні звуки, за допомогою моніторингу та протидії навколишнього шуму, а спільна робота з індикатором зайнятості, що вказує колегам, що Вас не слід турбувати, значно підвищує продуктивність праці.

Особлива конструкції амбушюрів заблокує високочастотний шум, наприклад, голоси людей, таким чином, надаючи також пасивне шумозаглушення. А шумозаглушення мікрофона до 90% дозволяє бути почутим навіть в самих шумних приміщеннях.

Пристрої Jabra EVOLVE 80 MS Stereo оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 118 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу 85 dB протягом усього дня.

Два типи підключення USB-A і jack 3,5 мм дозволяють користувачам крім ПК також використовувати свої персональні пристрої, такі як смартфон або планшет. А технологія Intelligent Call Transfer легко дозволяє перевести дзвінки в Microsoft Teams на смартфон за допомогою роз'єму 3,5 мм.

Гарнітура Jabra EVOLVE 80 MS Stereo «прямо з коробки» сумісна з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Microsoft, Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

7899-823-109

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB+3.5мм jack
Кількість динаміків
2
Активне шумозаглушення (ANC)
Так
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
MS (Microsoft Teams/Skype for Business)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння