У цьому пристрої для персональних відеоконференцій високої якості застосовуються самі передові технології, які забезпечують унікальність цього продукту на ринку. Інтелектуальний, потужний і абсолютно унікальний пристрій PanaCast 20 - це не веб-камера. Це повністю оновлений пристрій для персональних відеоконференцій.

PanaCast 20 допоможе вам опинитися в центрі уваги, де б ви не знаходилися, завдяки відео преміум-якості в форматі Ultra HD і з дозволом 4K на основі ІІ, яке гарантує постійну чіткість зображення.

Вбудовані функції ІІ поліпшать передачу не тільки вашого зображення, а й презентації, над якою ви так старанно працювали. Intelligent Zoom, інтелектуальна оптимізація освітлення, інтуїтивно зрозумілий режим «картинка в картинці» - камера PanaCast 20 знає, що і коли вам потрібно.

Обробка відео виконується на пристрої за допомогою потужного процесора Edge AI, що забезпечує захист ваших даних і усуває проблеми з затримкою.

Компактна і інтуїтивно зрозуміла конструкція дозволяє закріпити її на будь-якому екрані. PanaCast 20 - це пристрій plug-and-play, оптимізоване для використання з Microsoft Teams і Zoom, яке працює з усіма основними платформами Unified Communications (Уніфіковані комунікації).

111

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння