Серія 910 від Accutone - це абсолютно нова серія гарнітур професійного рівня для офісів, корпорацій і центрів обробки викликів. 910 підкреслює надійність і комфорт без шкоди для елегантності і дизайну. Володіючи останніми інженерними ноу-хау і спроектований як для загальних офісних вимог стилю, так і для потреб call-центру в міцності конструкції, Series 910 є новим флагманським продуктом Accutone.

Гарнітури серії 910, оснащені новітніми технологіями і функціями Accutone, виглядають і відчуваються приголомшливо в порівнянні з більшістю гарнітур на ринку. З точки зору дизайну вони виглядають унікально і стильно, кожна деталь продумана до дрібниць. Зсунута вісь корпусу гарнітури забезпечує міцність, і в той же час знімає більшу частину тиску і напруги з вух користувача. Series 910 також має відмінну здатність до шумозаглушення завдяки конструкції цільного мікрофона Gen-3.

910 - сама ергономічна і зручна гарнітура Accutone. Пов'язку на голову підкреслють контрастні кольори металу і чорного пластику. Конструктивно в корпусі 910 використовується унікальний шестикутник Accutone, що забезпечує максимальну геометричну міцність.

910 поставляється з амбушюрами з щільної піни для вух.

ZE-TM910-QD5

Специфікація

Тип використання
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
QD
Кількість динаміків
1
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Поролон
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
1 рік
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Ні

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння