Модель BTM310MKII призначена для голосового спілкування і використовується спільно з телефонами, планшетами та комп'ютерами, що мають Bluetooth модуль. Основна увага при розробці моделі була приділена якості передачі голосу і комфорту користувача.

Гарнітура дуже легка і комфортна. Її вага - 55 грам. Вона має регульоване наголів'я з м'якою подушечкою, амбушюра зроблена з поролону, її можна змінювати по мірі зносу.

Частотний спектр динаміків оптимізований під "голос". Мікрофон має опцію  шумопоглинання. Він розташований на гнучкому тримачі.

В гарнітурі застосований Li-Pol акумулятор ємністю 200 mAh. Його заряду вистачає на 10 годин розмови або 200 годин знаходження в режимі очікування. Підзарядка виконується комплектним кабелем через роз'єм micro USB. Час заряду до 90% ємності - приблизно 45 хв, до повного заряду - близько 1,5 годин.

У пристрої присутня  центральна многофунціональна клавіша, за допомогою якої здійснюється включення / вимикання гарнітури, перехід в режим парування по Bluetooth, відповідь і скидання виклику, набір швидкого номера, включення голосової підказки з інформацією про заряд батареї, під час прослуховування аудіозаписів регулюється пауза і відтворення. Також є кнопки «+» і «-» і двоколірний LED індикатор стану.

Версія Bluetooth: 4.2.Дальність дії - 10 метрів.

Діапазон відтворюваних частот: 100-10000 Гц. Діапазон частот мікрофона: 100-8000 Гц.

ZE-BTM-310MKII

Специфікація

Тип використання
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Бездротові
Кількість динаміків
1
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Поролон
Сертифікація
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
USB Bluetooth-адаптер
Так
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
1 рік
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Ні

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння