Jabra Evolve2 40, USB-A, UC Stereo забезпечує підвищений комфорт, зручну взаємодію і миттєву концентрацію в офісі, вдома, колл-центрі і навіть в кав'ярні.

Завдяки професійним 40 мм динамікам і передовій цифровій мікросхемі пристрій Evolve2 40 забезпечує виняткову якість звуку. Тому незалежно від того, розмовляєте Ви по телефону або слухаєте музику, Ви можете насолоджуватися чудовим звуком, створеним для роботи в сучасних умовах.

Ергономічна конструкція дозволяє правильно і рівномірно розподіляти тиск на голову.

Гарнітура зроблена з матеріалів вищої якості, а амбушюри з м'якого піноматеріалу з ефектом пам'яті та інноваційні розташовані під кутом навушники підлаштовуються під форму вух кожного користувача. Гарна посадка гарнітури може значно підвищити продуктивність за рахунок збільшення часу носіння і поліпшення якості звуку під час дзвінків і прослуховування музики, адже ефективна гнучка робота починається з надійних інструментів.

Конструкція оголовья і слайдер Evolve2 40 виконані з нержавіючої сталі, а внутрішні і зовнішні компоненти стали більш стійкими, щоб максимально збільшити довговічність.

Три вбудованих професійних потужних мікрофона з шумопоглинанням до 80% разом з передовим цифровим DSP процесором і новітньою технологією обробки сигналів дозволяють бути почутим навіть в самих шумних приміщеннях.

Крім того, гарнітура автоматично визначає, коли Вам потрібна тиша. Вбудовані індикатори Busylight включаються автоматично під час розмови по телефону. Їх також можна включити вручну, щоб перейти в режим «не турбувати».

Пристрої Jabra Evolve2 40 UC Stereo оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 105 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порога 85 dB протягом усього дня.

Гарнітура Jabra Evolve2 40 UC Stereo «прямо з коробки» сумісна з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

24089-989-999

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння