Jabra EVOLVE 30 Mono RJ9- професійна дротова гарнітура для комфортної роботи в офісі і вдома.

Широкосмуговий аудіодіапазон HD Voice з динаміками вищого класу забезпечують неперевершений кришталево чистий звук під час дзвінків і прослуховування музики. Підходить як для активної спільної роботи з колегами, так і для зосередженої роботи наодинці.

Особлива конструкції амбушюрів заблокує високочастотний шум, наприклад, голоси людей, таким чином, надаючи пасивне шумозаглушення. А шумопоглинання мікрофону до 60% дозволяє бути почутим навіть в самих шумних приміщеннях.

Пристрої Jabra EVOLVE 30 Mono RJ9 оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 118 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу 85 dB протягом усього дня.

Два типи підключення Jack 3,5 мм та RJ9 дозволяють користувачам крім ПК також використовувати свої персональні пристрої, такі як смартфон або планшет. 

Гарнітура Jabra EVOLVE 30 Mono RJ9 «прямо з коробки» працює з більш ніж 10 000 настільними телефонами та сумісна з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Microsoft, Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

5393-823-100

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
RJ9+3.5мм jack
Кількість динаміків
1
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Еко-шкіра
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Ні
Індикатор зайнятості
Ні

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння