Jabra BIZ 1500 - недорога професійна дротова гарнітура початкового рівня, призначена для контакт-центрів, вимоги яких - ефективність і невисока вартість обладнання. Технологія шумозаглушення знижує фоновий шум, забезпечуючи клієнтам краще враження від кожної розмови зі співробітниками контактного центру.

Мікрофон з придушенням фонових шумів і шуму дихання «очищає» мову від зайвих звуків. HD Voice робить звучання ваших розмов чітким і природним.

Технологія захисту слуху PeakStop усуває різкі гучні звуки, перш ніж вони досягнуть ваших вух: будь-який звук голосніше 118 dB відсікається.

Конструкція гарнітури призначена для носіння протягом всього дня, у неї ергономічна рама, м'яке наголів'я і дуже м'які амбушюри, що відводять тепло від вух. Наголів'я і штангу мікрофона можна регулювати відповідно до ваших уподобань.

Гарнітура призначена для складних умов експлуатації в високопродуктивному контакт-центрі, штангу мікрофона можна повертати на 270° без ризику її зламати.

Посилений кабель, що витримує 100 000 вигинів в одному місці, відповідає умовам роботи в контакт-центрі, захищений від впливу коліс офісних крісел, гострих предметів та інших несприятливих чинників щоденного використання.

Гарнітури серії Jabra Biz 1500 працюють «прямо з коробки» з більш ніж 10 000 настільними телефонами. Вони орієнтовані на майбутнє і сумісні з усіма веб-клієнтами для софтфонів і платформами контактних центрів - від Cisco і Avaya до Genesys Cloud.

1513-0154

Специфікація

Тип використання
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
QD
Кількість динаміків
1
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Поролон
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Ні
Індикатор зайнятості
Ні

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння