Accutone UB202 - професійна гарнітура для call-центрів з чудовою якістю звуку. Це модель початкового рівня, що робить її використання максимально простим і доступним. Гарнітура Accutone UB202 має мікрофон з функцією шумопоглинання, завдяки чому вона стає ідеальним союзником в умовах роботи call-центрів. Співрозмовник чує тільки голос оператора, зайві ж шуми гарнітура не пропускає.

Обладнана кабелем з USB-роз'ємом plug-and-play. Гарнітура має низьку вагу, і тому практично не відчувається на голові. Завдяки цьому в ній можна працювати цілий день, при цьому не відчуваючи дискомфорту. Є захист від слухового удару, завдяки якому слух працівника захищений. Положення навушників налаштовується по зручності користувача. Штанга мікрофону обертається на 360 градусів.

Дана модель виконана з ABS пластику і алюмінію, має два навушника з зручними амбушюрами з поролону діаметром 28 мм. Завдяки цьому ви можете не відволікатися на те, що відбувається навколо, а повністю зосередитися на розмові і не відволікатися на дії колег. Крім того, за допомогою даної моделі, ви можете слухати музику. Це можливо завдяки наявності стереозвуку. Частотний діапазон від 100.0 (Гц) до 5000 (Гц).

ZE-UB202-AS

Специфікація

Тип використання
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Поролон
Сертифікація
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
1 рік
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Ні

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння