Accutone UM200 USB - це напівпрофесійна гарнітура. Ідеальна для використання в офісах, домашнього використання або невеликого колл-центру з невисокою частотою дзвінків.

UM200 USB має значно більшу надійність і забезпечує більш високу якість звуку, ніж побутові моделі, і в той же час, має невисоку ціну. Вона обладнана одним навушником і мікрофоном з шумозаглушенням.

UM200 має один навушник і мікрофон, які можна оптимально підлаштувати персонально під будь-якого користувача, регулюючи довжину наголів’я і кут нахилу мікрофона. Положення навушника підлаштовується під вухо оператора. Один динамік розміром 40 мм забезпечує якісний звук, повністю закриває вухо користувача, ізолюючи його від навколишнього шуму. Великий розмір гучномовця сприяє гарному відтворенню низьких частот. Амбушур зі спіненого поролону  забезпечує м'який делікатний притиск навушників до голови користувача, хорошу вентиляцію вушних раковин при тривалому використанні і не змінює акустичних параметрів динаміка.

Вага гарнітури становить всього 70 грамів, що робить перебування в ній максимально комфортним. Прилад обладнаний пультом управління з регулятором гучності і кнопкою відключення мікрофона. Для виготовлення даної моделі використаний якісний ABS пластик.

Мікрофон обертається у вертикальній площині і може бути налаштований під ліву чи праву сторону. Шумозаглушення мікрофона дозволяє співрозмовнику чути тільки ваш голос-воно пригнічує сторонні шуми, що потрапляють в мікрофон.

Діапазон частот мікрофона: 100 - 10000 Гц.

Розширений діапазон відтворюваних частот 20 - 2000 Гц дозволяє не тільки спілкуватися через скайп або софтфони, але і слухати музику або грати у відео-ігри.

Скайп-гарнітура UM200 USB підключається через ЮСБ порт комп'ютера в режимі plug-and-play і не вимагає додаткового налаштування. Вона оптимізована під додаток Skype, проте може використовуватися і з іншим програмним забезпеченням, сумісним з USB гарнітурами для комп'ютера.

ZA-UM200-UC

Специфікація

Тип використання
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB
Кількість динаміків
1
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Поролон
Сертифікація
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
1 рік
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Ні

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння