Гарнітури серії 7RJ були розроблені як економічне рішення з оригінальним дизайном для застосування в колл-центрах. Вони мають всі  основнимі атрибути професійних моделей: високу надійність, мікрофон з шумопоглинанням, хороші акустичні характеристики.

Наявність на шнурі гарнітури вже встановленого роз'єму RJ дає можливість заощадити на придбанні додаткового перехідника.

Динаміки розміром 28 мм мають високу якість відтворення звукових частот.

Гарнітура поставляється з поролоновими амбушюрами. Якісний поролон забезпечує м'яке притиснення навушників до вух, роблячи комфортним тривале використання гарнітури.

Accutone TB7RJ ефективно пригнічує все фонові шуми приміщення, роблячи передачу голосу оператора максимально чіткої і розбірливою, незважаючи на навколишній шум і сторонні звуки.

Функція захисту слуху користувача визначається за технологією ASP, розробленою компанією Accutone. Все клацання в лінії і гучні звуки, що перевищили допустимі норми гучності, миттєво обмежуються до рівня, безпечного для органів слуху оператора.

Регулювання довжини наголів’я і свобода обертання навушників в двох площинах дозволяють гарнітурі прийняти положення на голові оператора, комфортне для тривалого використання. Гнучка і рухома штанга тримача дозволяє знайти зручне положення мікрофона, оптимальне для чіткої передачі мови.

ZE-TB7RJ-NO-AC

Специфікація

Тип використання
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
RJ9
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Поролон
Сертифікація
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
1 рік
Керування на гарнітурі
Ні
Індикатор зайнятості
Ні

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння