Серія 310 від Accutone завжди була найпопулярнішою гарнітурою для офісних керівників і професіоналів. Завдяки поєднанню елегантного дизайну, легкої ваги і високої якості звуку, 310 дійсно унікальний на ринку.

Професійна гарнітура Accutone 310 MK Stereo QD- рішення для call центру, яке відрізняється легкістю, зручністю використання і якісним звуком. Має два навушники, положення яких можна налаштувати так, як це буде необхідно. Мікрофон з шумозаглушенням забезпечить хорошу чутність без зайвих фонових шумів, навіть якщо їх джерело знаходиться всього в одному метрі від співробітника. Можливо змінити положення дужки над головою і мікрофона так, що гарнітура Accutone 310 MK не заподіє ніякої незручності навіть при тривалому використанні.

Гарнітура забезпечує захист від звукового удару завдяки технології ASP,має роз’єм QD, який дозволяє за допомогою додаткових перехідників підключити гарнітуру до комп'ютера, настільних і мобільних телефонів. Крім того, передбачена можливість заміни амбушюр, що зручно при використанні в call центрі, де однією і тією ж гарнітурою користується не один співробітник.

ZE-TB310MK2P

Специфікація

Тип використання
Контакт-центр
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
QD
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Ні
Тип амбушюр
Еко-шкіра
USB Bluetooth-адаптер
Ні
Підключення декількох пристроїв
Ні
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
1 рік
Керування на гарнітурі
Ні
Індикатор зайнятості
Ні

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння