1.   У відділення перевізника «Нова пошта»

Терміни доставки кур’єрської служби «Нова пошта»: 1-3 дні.

Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.

Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення Ви можете на сайті компанії «Нова пошта».

В обов'язковому порядку перевіряйте замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у «Нова пошта».

 

      Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і т.п.), необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена або на товарі виявлені механічні пошкодження, Вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

 

    2.   Доставка у відділення JUSTIN

Терміни доставки кур’єрської служби «JUSTIN»: 1-2 дні.

Вам буде надіслано SMS-повідомлення про прибуття відправлення до відділення.

В обов'язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні JUSTIN.

 

      Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні JUSTIN в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів (чек, гарантійний талон і тд.), необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена або на товарі виявлені механічні пошкодження Вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії JUSTIN ". Компанія JUSTIN відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

 

Вартість доставки для будь-якого населеного пункту розраховується відповідно до тарифів перевізника.

Товар додадано до порівняння