Jabra Evolve2 85, USB-А, MS Stereo спроектована так, що Вас нічого не буде відволікати. Це найкраща гарнітура для концентрації та спільної роботи, що забезпечує підвищений комфорт, зручну взаємодію і миттєву концентрацію в офісі, вдома і навіть в кафе, завдяки чудовому бездротовому аудіозв'язку.

Це професійна гарнітура вищого рівня з передовою цифровою гібридної системою активного шумозаглушення Hybrid ANC. В її основі лежить найдосконаліша цифрова мікросхема, що дає можливість домогтися неймовірної шумоізоляції. Просто надівши гарнітуру Ви миттєво поринете в свої думки.

Завдяки професійним 40 мм динамікам і передовому цифровому DSP процесору та новітньому кодеку AAC Ваша музика зазвучить, як ніколи раніше. Тому незалежно від того, розмовляєте Ви по телефону або слухаєте музику, Ви можете насолоджуватися чудовим звуком, створеним для роботи в сучасних умовах.

Ергономічна конструкція дозволяє правильно і рівномірно розподіляти тиск на голову.

Гарнітура зроблена з матеріалів вищої якості, а амбушюри з м'якого піноматериалу з ефектом пам'яті та інноваційні, розташовані під кутом навушники підлаштовуються під форму вух кожного користувача. Гарна посадка гарнітури може значно підвищити продуктивність за рахунок збільшення часу носіння і поліпшення якості звуку під час дзвінків і прослуховування музики, адже ефективна гнучка робота починається з надійних інструментів.

Конструкція наголів'я і слайдер Evolve2 85 виконані з нержавіючої сталі, а внутрішні і зовнішні компоненти стали більш стійкими, щоб максимально збільшити довговічність.

Інтелектуальна 10-мікрофонна технологія з шумопоглинанням до 90% і новий покращений алгоритм обробки цифрових сигналів забезпечують чудову якість дзвінків в напруженому і гучному офісному середовищі: Вас почують і зрозуміють незалежно від того, де Ви знаходитесь.

Непомітна висувна штанга мікрофона може використовуватися в особливо шумних приміщеннях або захована, коли Ви не в офісі, і ніхто не здогадається, що Ви продовжуєте працювати.

Крім того, гарнітура автоматично визначає, коли Вам потрібна тиша. Вбудовані індикатори Busylight включаються автоматично під час розмови по телефону. Їх також можна включити вручну, щоб перейти в режим «не турбувати».

Передові технології підвищення ємності акумулятора і неймовірний DSP процесор вичавлюють з цієї бездротової гарнітури все до останньої краплі: кращі в галузі 37 годин роботи. Однак, навіть якщо Ви забудете її зарядити, просто підключіть кабель і вона стане провідною.

Повна зарядка: час роботи від акумулятора: 37 годин через 2,5 години. Швидка зарядка: час роботи від акумулятора 8 годин через 15 хвилин.

Пристрої Jabra Evolve2 85 MS Stereo оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 105 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порога 85 dB протягом усього дня.

Гарнітура Jabra Evolve2 85 MS Stereo «прямо з коробки» сумісна з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Microsoft, Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

28599-999-989

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Офіс
Спосіб підключения
Бездротові
Тип роз'єму
USB
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Активне шумозаглушення (ANC)
Так
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
MS (Microsoft Teams/Skype for Business)
USB Bluetooth-адаптер
Так
Підключення декількох пристроїв
Так
Колір
Чорний
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння