Jabra Evolve2 65, USB-A, MS Stereo, Biege забезпечує підвищений комфорт, зручну взаємодію і миттєву концентрацію в офісі, вдома, колл-центрі і навіть в кафе, завдяки чудовому бездротовому аудіозв'язку.

Завдяки професійним 40 мм динамікам і передовому DSP процесору пристрій Evolve2 65 забезпечує виняткову якість звуку, тому незалежно від того, розмовляєте Ви по телефону або слухаєте музику, Ви можете насолоджуватися чудовим звуком, створеним для роботи в сучасних умовах.

Ергономічна конструкція дозволяє правильно і рівномірно розподіляти тиск на голову.

Гарнітура зроблена з матеріалів вищої якості, а амбушюри з м'якого піноматериалу з ефектом пам'яті та інноваційні, розташовані під кутом навушники підлаштовуються під форму вух кожного користувача. Гарна посадка гарнітури може значно підвищити продуктивність за рахунок збільшення часу носіння і поліпшення якості звуку під час дзвінків і прослуховування музики, адже ефективна гнучка робота починається з надійних інструментів.

Конструкція наголів'я та слайдер Evolve2 65 виконані з нержавіючої сталі, а внутрішні і зовнішні компоненти стали більш стійкими, щоб максимально збільшити довговічність.

Три вбудованих професійних потужних мікрофона з шумопоглинанням до 80% разом з передовим цифровим DSP процесором і новітньою технологією обробки сигналів дозволяють бути почутим навіть в самих шумних приміщеннях.

Крім того, гарнітура автоматично визначає, коли Вам потрібна тиша. Вбудовані індикатори Busylight включаються автоматично під час розмови по телефону. Їх також можна включити вручну, щоб перейти в режим «не турбувати».

Передові технології підвищення ємності акумулятора і DSP процесор вичавлюють з цієї бездротової гарнітури все до останньої краплі: кращі в галузі 37 годин роботи. Однак, навіть якщо Ви забудете її зарядити, просто підключіть кабель і вона стане провідною.

Повна зарядка: час роботи від акумулятора: 37 годин через 90 хвилин. Швидка зарядка: час роботи від акумулятора 8 годин через 15 хвилин.

Пристрої Jabra Evolve2 65 MS Stereo оснащені технологією захисту органів слуху Safetone. У неї входить технологія PeakStop, яка відсікає різкі гучні звуки голосніше 105 dB, перш ніж вони досягнуть ваших вух і IntelliTone, яка зберігає середні рівні звуку нижче встановленого порогу 85 dB протягом усього дня.

Гарнітура Jabra Evolve2 65 MS Stereo «прямо з коробки» сумісна з усіма веб-клієнтами для софтфонів і UC-платформами - від Microsoft, Cisco і Zoom до Genesys Cloud.

26599-999-998

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Офіс
Спосіб підключения
Бездротові
Тип роз'єму
USB
Кількість динаміків
2
Тип конструкції
Накладні
Тип амбушюр
Еко-шкіра
Сертифікація
MS (Microsoft Teams/Skype for Business)
USB Bluetooth-адаптер
Так
Підключення декількох пристроїв
Так
Колір
Бежевий
Шумопоглинання мікрофону
Так
Гарантійний термін
2 роки
Керування на гарнітурі
Так
Індикатор зайнятості
Так

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

16 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння