R1M - це топовий спікерфон від Accutone. Розроблений для роботи в офісному середовищі, R1M володіє чудовою здатністю придушення луни. Він розроблений для сумісності Skype для бізнесу і Microsoft Teams, а також з найпопулярнішими програмами VoIP, такими як Zoom, Webex, через ПК, смартфони або планшети.

Спікерфон може використовуватися як для голосового спілкування, так і для прослуховування музики. У R1M використаний широкосмуговий динамік з дифузором 40 мм і потужністю 2,5 Вт Крім USB-підключення, R1M поставляється з батареєю, що перезаряджається, яка підтримує підключення 3,5 мм для конференц-зв'язку через смартфон або планшет.

Нормальна працездатність пристрою в аудіо конференціях, наприклад по Skype, забезпечується, коли учасники групи сидять і стоять навколо столу, а гаджет знаходиться по центру. В цьому випадку гучності динаміка і чутливості мікрофону вистачає для забезпечення якісної передачі звукового сигналу. Мікрофон в пристрої використовується всенаправленний якраз для того, щоб передавати звук з різних сторін.

Для обробки аудіосигналів в пристрої використовується DSP процесор, здатний передавати звук в HD якості. Для усунення ефекту "відлуння" застосовується система AEC (Acoustic Echo Cancellation), розроблена Accutone.

Дальність дії мікрофона становить близько двох метрів. Спікерфон працює в дуплексному режимі, автоматично підключаючи мікрофон, коли ви починаєте говорити.

R1M використовує сенсорні цифрові елементи керування для регулювання гучності, відключення звуку і важеля Lync.

Ідеально підходить для ділових мандрівників, користувачі можуть носити його з собою в портфелі, миттєво перетворюючи будь-яку кав'ярню в конференц-зал.

Що стосується звуку, усуваючи обмеження бездротового стиснення звуку, R1M може повністю використовувати шумозаглушення і широкосмуговий вихід, які можна очікувати від професійної аудіотехнології Accutone.

 

R1M

Специфікація

Тип використання
Домашній офіс
Конференц-кімната
Офіс
Спосіб підключения
Дротові
Тип роз'єму
USB
Сертифікація
UC (Zoom, Cisco, Avaya, Google, Unify та інші платформи)
Гарантійний термін
1 рік

Можливо, вам також сподобається

Перегляньте колекцію наших супутніх товарів.

8 інші товари у цій категорії:

Перегляньте колекцію категорії наших товарів.
Товар додадано до порівняння